SALONY

Dodatki, które ocieplą wnętrze przed nadejściem zimy

Zbliża się zima – to najlepszy czas, aby nieco ocieplić wnętrze i nadać mu przytulny charakter. Każdy z nas w zimowe popołudnia marzy tylko o tym, aby jak najszybciej znaleźć się w ciepłym domu i przygotować sobie kubek gorącej herbaty. Warto poznać kilka prostych trików, dzięki którym szybko ocieplisz wnętrze swojego domu, niezależnie od stylu, w jakim jest on urządzony.
17 listopada 2018
0 komentarzy

Kolorowe paski – sposób na ciekawą aranżację wnętrza

Paski sprawdzą się niemal w każdej aranżacji wnętrz – nieograniczona liczba barw i ogromne możliwości dekoracyjne sprawiają, że prążki, paski i paseczki stają się nowym hitem w aranżacji!
29 października 2018
0 komentarzy

Wykorzystaj urok jesiennych barw - pomysły na niezwykłe dekoracje

Ogrom najpiękniejszych barw – czerwienie i żółcie przeplatane z kolorem pomarańczowym to znak rozpoznawczy polskiej jesieni. Warto zainspirować się spektaklem, który natura przygotowała nam przed nadejściem zimy i wykorzystać jesienne barwy w aranżacji wnętrz. Jak to zrobić?
15 października 2018
0 komentarzy

Kolorowe drzwi – ciekawy element w nowoczesnych wnętrzach

Kolorowe drzwi to zdecydowanie nietuzinkowe rozwiązanie, które pozwala szybko wyjść poza utarte schematy. Dowiedz się, w jakich wnętrzach sprawdzą się kolorowe drzwi i dlaczego wybrać je zamiast tradycyjnych, białych lub drewnianych modeli.
5 października 2018
0 komentarzy