POKOJE DZIECI

Pomysły na aranżacje pokoju dla chłopca

Niezależnie od tego, czy chłopiec jest typem małego, żądnego przygód odkrywcy, czy też spokojnego naukowca, potrzebuje wokół siebie odpowiedniej przestrzeni, która umożliwi jego rozwój. Podpowiadamy, jak urządzić pokój chłopca, aby stał się idealnym miejscem do rozwijania jego młodzieńczych pasji!
26 listopada 2018
0 komentarzy

Jak urządzić pokój dla dziewczynki?

Aranżacja pokoju dla dziewczynki to nie lada wyzwanie – pokój powinien być urządzony tak, aby mała księżniczka mogła poczuć się niczym w ulubionej bajce! Odpowiednio zaaranżowany pokój powinien pozwalać dziewczynce na rozwijanie jej dziecięcych pasji, a jednocześnie musi być przytulny i stylowy. Podpowiadamy, jak urządzić pokój dla dziewczynki, aby efekt końcowy przekroczył jej najśmielsze oczekiwania!
30 października 2018
0 komentarzy

Najlepsze kolory do pokoi dziecięcych

Aranżacja pokoju dziecięcego może być nie lada wyzwaniem. Szczególnie wtedy, gdy dysponujemy małym metrażem, na którym trudno pomieścić wszystkie niezbędne strefy, tj. do spania, do nauki, do zabawy, do odpoczynku… Z drugiej strony może też przynieść wiele radości, zarówno dorosłym, jak i dzieciom, które będą aktywnie uczestniczyć w urządzaniu swojego małego królestwa. Jedną z rzeczy, którą warto omówić z najmłodszym domownikiem, jest wybór odpowiedniej palety barw.
21 sierpnia 2018
0 komentarzy