Aranżacja apartamentów No.44 przy Złotej 44

16 października 2018
0 komentarzy

Aranżacja i meblowanie apartamentów No.44 przy Złotej 44 to jeden z naszych najbardziej prestiżowych projektów. Jest to ogromne wyzwanie, podczas którego mamy możliwość aranżacji piętnastu luksusowych apartamentów o powierzchni od 60 do 270 m2. Znajdują się one w najbardziej modnej i prestiżowej lokalizacji – w samym sercu Warszawy. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zyskają możliwość obserwowania tętniącego życiem miasta przez ogromne okna, które bez wątpienia są wielką zaletą apartamentów.

Domowa atmosfera

Zależy nam na tym, aby każdy z apartamentów posiadał przyjazną, domową atmosferę. Chcemy, aby przyszli mieszkańcy mogli poczuć się tam jak w domu – część z nich spędzi w Warszawie dwa lata, dlatego bardzo ważne jest, aby apartamenty stanowiły przytulną ostoję. Aby jak najlepiej zrealizować to ambitne zadanie, wszystkie dodatki we wnętrzach muszą być odpowiednio dobrane. Zdecydowaliśmy się na elementy w kolorze starego złota – są one obecnie niezwykle modne, a jednocześnie ponadczasowe.

Stare złoto subtelnie rozświetla wnętrza i zapewnia im niepowtarzalny, luksusowy charakter. Dodatkowo we wnętrzach apartamentów znajdować się będą ciepłe tkaniny oraz miękkie aksamity, dzięki którym apartamenty staną się jeszcze bardziej przytulne. Dzięki subtelnym elementom, takim jak ozdobne patery, każdy z mieszkańców będzie mógł swobodnie zrelaksować się w swoim mieszkaniu – a wszyscy doskonale wiemy, że niezbędna jest do tego domowa atmosfera.

Trzy koncepcje kolorystyczne

Przy aranżacji apartamentów No.44 przy Złotej 44 zdecydowaliśmy się na wykorzystanie trzech głównych koncepcji kolorystycznych. Pierwsza z nich – Nicea – to kolory niebieskie i granatowe, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, estetycznych, ale zarazem ciekawych wnętrzach. Druga z koncepcji kolorystycznych – Siena – to żółcie i klasyczne zielenie, które dobrze pasują do energetycznych aranżacji. Trzecia koncepcja to kolory bordowe, burgund, wiśnia, śliwka i pastelowe róże. Takie barwy pozwalają na stworzenie przytulnych, a zarazem wysmakowanych aranżacji wnętrz – a zatem doskonale sprawdzą się w przypadku apartamentów No.44 przy Złotej 44.

Wyjątkowe wyzwanie

Aranżacja i meblowanie apartamentów No.44 przy Złotej 44 to bez wątpienia bardzo ambitne zadanie, niemniej jednak możliwość urządzenia tak wyjątkowych apartamentów w tej niezwykłej lokalizacji to wspaniała przygoda. Wspólnie tworzymy miejsce, które stanie się spokojną przestrzenią w samym centrum miasta, które gnane jest nieustannym pośpiechem. Już niebawem będzie można obserwować pierwsze efekty naszej pracy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Pomysły na aranżacje pokoju dla chłopca

Niezależnie od tego, czy chłopiec jest typem małego, żądnego przygód odkrywcy, czy też spokojnego naukowca, potrzebuje wokół siebie odpowiedniej przestrzeni, która umożliwi jego rozwój. Podpowiadamy, jak urządzić pokój chłopca, aby stał się idealnym miejscem do rozwijania jego młodzieńczych pasji!
26 listopada 2018
0 komentarzy

Dodatki, które ocieplą wnętrze przed nadejściem zimy

Zbliża się zima – to najlepszy czas, aby nieco ocieplić wnętrze i nadać mu przytulny charakter. Każdy z nas w zimowe popołudnia marzy tylko o tym, aby jak najszybciej znaleźć się w ciepłym domu i przygotować sobie kubek gorącej herbaty. Warto poznać kilka prostych trików, dzięki którym szybko ocieplisz wnętrze swojego domu, niezależnie od stylu, w jakim jest on urządzony.
17 listopada 2018
0 komentarzy

Wykorzystaj urok jesiennych barw - pomysły na niezwykłe dekoracje

Ogrom najpiękniejszych barw – czerwienie i żółcie przeplatane z kolorem pomarańczowym to znak rozpoznawczy polskiej jesieni. Warto zainspirować się spektaklem, który natura przygotowała nam przed nadejściem zimy i wykorzystać jesienne barwy w aranżacji wnętrz. Jak to zrobić?
15 października 2018
0 komentarzy